Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Biskupové se obrací na věřící slovy sv. Jana Pavla II.: Nebojte se!

Biskupové se obrací na věřící slovy sv. Jana Pavla II.: Nebojte se!

Biskupové Čech, Moravy a Slezska jednali v rámci 124. plenárního zasedání na Svatém Hostýně. Z důvodu protipandemických opatření ze strany Vlády ČR se část biskupů setkala osobně a druhá část se připojila na jednání formou online konference. Biskupové vydali z plenárního zasedání výzvu pro věřící.
Lučina - Jedna z nejzajímavějších zaniklých osad Českého lesa

Lučina - Jedna z nejzajímavějších zaniklých osad Českého lesa

Velmi dobře přístupná lokalita pro všechny věkové kategorie. Z české strany je možné dojet autem až na místo. Jedna z nejzajímavějších zaniklých osad Českého lesa a další z mnoha vsí Českého lesa byla závislá hlavně na sklářském průmyslu. Převážnou část obyvatel tvořili Němci. Ve vsi stával kostel, zámeček, pivovar, fara se hřbitovem a další budovy. Zachoval se pouze hřbitov. V současnosti jsou odkryty základy některých budov, včetně základů kostela sv. Jiří, které byly pietně upraveny a znovu vysvěceny. Pravidelně se zde koná česko-německá mše.
Chodský hrad - Domažlice

Chodský hrad - Domažlice

Domažlice, též Chodský hrad, jsou hrad ve stejnojmenném okresním městě. Stojí na Chodském náměstí v nevýrazné údolní poloze nad říčkou Zubřinou v nadmořské výšce asi 420 m. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. Chodský hrad vznikl souběžně se založením města Domažlice Přemyslem Otakarem II. v letech 1260–1265. Od počátku byla stavba určena jako sídlo královských purkrabí, kteří spravovali záležitosti Chodů – svobodných sedláků střežících hraniční pomezí. Chodský hrad často hostil české panovníky na jejich cestách do ciziny, například na počátku 30. let 14. století i Jana Lucemburského.
Mezinárodní festival outdoorových filmů & Tourfilm

Mezinárodní festival outdoorových filmů & Tourfilm

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Za sedmnáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.
 

Novák maso - uzeniny s.r.o.

Řeznictví Novák maso - uzeniny, s. r. o. je tradiční síť obchodů s více než 50 prodejnami po celé ČR. Historie a tradice značky NOVÁK maso uzeniny se váže k roku 1994 V prodejnách NOVÁK maso uzeniny se můžete spolehnout na naše vlastní řezníky, kteří bourají maso přímo na prodejně. Proto je naše maso v pultech denně čerstvé. Dbáme na výběr toho nejlepšího masa z prověřených českých chovů a vybraných specialit od prověřených zahraničních dodavatelů. Stejně tak je tomu u široké nabídky uzenin a sortimentu lahůdek. Sami si vybíráme výrobce a dodavatele a kvalitu denně kontrolujeme. KVALITA a ČERSTVOST jsou tím, co z nás dělá OPRAVDOVÉ ŘEZNICTVÍ.
Penzion u Chodského Hradu ****

Penzion u Chodského Hradu ****

Příjemně okouzlující ubytování v historickém centru města Domažlice. K dispozici jsou 1- 4 lůžkové pokoje i apartmány s kuchyňkou, švédské stoly, parkování, wifi internet,... Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.
AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s.

AGROPODNIK DOMAŽLICE a.s.

Akciová společnost vznikla z bývalého Agropodniku Domažlice společného podniku zápisem do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Plzni dne 1.7.1992. V roce 2006 slaví AGP 30 let své existence.
PENZION BOSÁK

PENZION BOSÁK

Dům se nachází na kraji města  směrem od Draženova  blízko benzínové pumpy ,,Stafiko"  v klidné části  5 minut pěšky do centra  15km od hranic s Německem
Městská knihovna Boženy Němcové Domažlice

Městská knihovna Boženy Němcové Domažlice

Městská knihovna Boženy Němcové Domažlice (MěkBN) je veřejnou knihovnou s univerzálním fondem. Plní funkci pověřené knihovny k výkonu regionálních funkcí pro domažlický region.

Penzion Konšelský šenk Domažlice

Penzion Konšelský šenk Domažlice

Návštěvník, který zavítá do nového penzionu uprostřed Domažlic, zde nalezne klidnou domácí atmosféru, obklopen metrovou šíří zdi starého městského domu, kde po staletí ubíhal čas...
AutoŠelly - autobazar Domažlice

AutoŠelly - autobazar Domažlice

AutoŠelly autobazar Domažlice se na trhu s ojetými vozy pohybuje již od roku 1992. Tedy letos tomu bude již 16 let, co nabízíme naše služby v Domažlickém regionu. Troufáme si říci, že za tuto dobu jsme v oblasti prodeje nových i ojetých aut nasbírali opravdu bohaté zkušenosti.
Společnost MARKSYS s.r.o.

Společnost MARKSYS s.r.o.

Společnost MARKSYS s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti průmyslového značení. Od svého založení se MARKSYS zaměřuje především na trvalé označování výrobků a dílů.
Pivovar Domažlice

Pivovar Domažlice

Pivovarnictví bylo v Domažlicích, stejně jako v jiných českých městech, od počátku rozvoje hospodářského života významnou složkou řemeslné výroby. Vařit pivo pro osobní spotřebu a pro čeleď bývalo stejně obvyklé jako pečení chleba nebo opatřování stravy.

Panský dvůr Domažlice

Panský dvůr Domažlice

Historicky prvním je provozování nákupního centra Panský dvůr Domažlice a jeho největší prodejny - SUPERMARKETU Panský dvůr. Supermarket patří od svého otevření v roce 1996 k největším prodejnám svého druhu v regionu.
EKOZ Domažlice

EKOZ Domažlice

Firma EKOZ Domažlice působí v České republice již od roku 1994 a zabývá se velkoobchodním prodejem obalového materiálu a výrobků pro domácnost.
Počasí
Domažlice

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics